Psycholog mgr Małgorzata Włoch

Psycholog, psychoterapeuta

Ukończyłam Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii (1997). Jestem także absolwentką czteroletniego, całościowego szkolenia w zakresie psychoterapii prowadzonego przez Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie (wypełniającego standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). W 2016 ukończyłam studia podyplomowe: Psychoonkologia, na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Pracowałam w Poradni Kompleksowej Diagnozy, Wczesnej Edukacji, Terapii i Rehabilitacji w Warszawie, zajmując się diagnozą, tworzeniem planów terapii oraz prowadzeniem sesji terapeutycznych z rodzinami. Odbyłam liczne staże, między innymi staż w Krakowskim Ośrodku Terapii w Zespole Terapii Rodzin. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy w firmach doradczych. Od wielu lat zajmuję się poradnictwem psychologicznym w ramach Forum Rodziny w Krakowie.

Główne obszary obecnej pracy terapeutycznej, którą zajmuję się od wielu lat, to terapia indywidualna, praca z rodziną i parami. Pomagam osobom, które zmagają się z stresem, depresją, lękami, trudnościami w relacjach oraz problemami rodzinnymi.

Moja praca terapeutyczna prowadzona jest pod superwizją.

Kontakt: 

telefon 698 652 116

mail: m_wloch@poczta.onet.pl