Coach, konsultant kryzysowy mgr Agnieszka Madej

Od 14 lat jestem coachem (Szkoła Coachów Erickson College akredytowana przez International Coach Federation (ICF), trenerem rozwoju osobistego oraz certyfikowanym konsultantem kryzysowym Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu. Ukończyłam również Kurs Umiejętności Interpersonalnych i Podstaw Pomagania (240h) w Centrum Counsellingu Gestalt.

Specjalizuję się w pracy interwencyjnej, udzielaniu wsparcia psychicznego w szeroko rozumianym kryzysie (egzystencjalnym, rozwojowym, sytuacyjnym, kryzysie utraty, kryzysie związku). 

Moja pomoc w kryzysie ma charakter krótkoterminowy i doraźny. Celem jest rozwiązanie kryzysu i zminimalizowanie szkód z nim związanych. 

Mam doświadczenie w prowadzeniu rozbudowanych procesów coachingowych, prowadzę także warsztaty i szkolenia dotyczące rozwoju osobistego i duchowego. Szkolę w procesie reintegracji społecznej (m.in w Centrum Integracji Społecznej) oraz udzielam wsparcia w zakresie rozwoju zawodowego. Dodatkowo prowadzę grupy wsparcia dla kobiet (macierzyństwo, nowa rola w życiu) grupy biblijne (m.in.kurs “Teofundamenty”) oraz o charakterze terapeutycznym (“Siloam. Droga do wewnętrznego uzdrowienia”). Organizuję także wyjazdowe spotkania o charakterze warsztatowym.

Jeśli znalazłeś/znalazłaś się w trudnej sytuacji:
– doświadczasz nagłej zmiany, utraty, kryzysu;
– utknąłeś/utknęłaś w sytuacji która od dłuższego czasu Cię przytłacza;
– odczuwasz niepokój a Twój nastrój często się zmienia;
– trudno Ci się skoncentrować i nie wiesz co masz dalej robić;
– zmagasz się z napięciem i stresem;
– doświadczasz porażek w różnych obszarach funkcjonowania;

A może wyszedłeś/wyszłaś z kryzysu i teraz chcesz rozwijać swój potencjał, szukać nowych dróg, prowadzić świadome życie…

Zapraszam Cię na spotkanie podczas którego wspólnie przyjrzymy temu co dzieje się w Twoim życiu. Nadrzędnym celem będzie udzielenie Ci psychicznego wsparcia tak abyś mógł/mogła odzyskać równowagę i lepiej zrozumieć sytuację w której się znalazłeś/znalazłaś. 
Poszukamy możliwych rozwiązań oraz dokonamy priorytetyzacji.
Sprawdzimy która strategia działa, a którą należy wyeliminować.
Na ostatnim etapie ocenimy efekty i skuteczność wprowadzonych rozwiązań.

Napisz lub zadzwoń. Odpowiadam szybko, bo wiem, że w kryzysie nie można czekać. Postaram się znaleźć dla Ciebie termin konsultacji do 7 dni od daty pierwszego kontaktu.

Agnieszka Madej
tel: 692 214 299
pracownia.orle.skrzydla@gmail.com