Trener, coach mgr Agnieszka Madej

Jestem coachem, trenerką, konsultantką i liderką.
Na co dzień prowadzę grupy wsparcia, kursy, warsztaty oraz indywidualne
poradnictwo w chrześcijańskim nurcie. Specjalizuję się w poradnictwie w sytuacji kryzysu życiowego, konsultacjach małżeńskich i rodzinnych oraz w wsparciu w rozwoju osobistym i duchowym. Posługuję szczególnie w temacie wewnętrznego uzdrowienia i rozeznania woli Bożej w życiu człowieka. Prowadzę kurs „Siloam. Droga do wewnętrznego uzdrowienia”, „Teofundamenty” oraz grupy wsparcia dla matek i żon. Towarzyszę kobietom w ciąży i połogu.

Ukończyłam Szkołę Coachów akredytowaną przez International Coach Federation (ICF) „The Art and Science of Coaching” prowadzoną przez Ericsson College International oraz Kurs Umiejętności Interpersonalnych i Podstaw Pomagania prowadzony przez Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie. Jestem magistrem antropologii kulturowej Uniwersytetu Jagiellońskiego (Wydział Polonistyki).

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując dla Stowarzyszenia Wiosna (trener) oraz Centrum Integracji Społecznej (trener). Aktualnie pracuję również jako koterapeuta w Chrześcijańskiej Poradni „Droga” towarzysząc w indywidualnych procesach terapeutycznych oraz terapii rodzin. Zajmuję się poradnictwem indywidulanym i rozwijam własną pracownię rozwoju osobistego.

Oferuję pomoc osobom, które:
– potrzebują być empatycznie wysłuchane
– zastanawiają się kim są i jakie są ich potrzeby
– przeżywają smutek, zniechęcenie, rozczarowanie
– utknęły w życiu i nie wiedzą jak ruszyć dalej

– czują, że mogą mieć w życiu więcej, ale nie wiedzą, jak to osiągnąć
– poszukują kreatywnych rozwiązań w sytuacji, w której się znaleźli
– zmagają się z napięciem i stresem
– odczuwają pustkę i poszukują sensu życia
– potrzebują nauczyć się odpuszczać w życiu
– doświadczają trudności w relacjach rodzinnych i społecznych
– doświadczają porażek w różnych obszarach funkcjonowania
– pomagam także kobietom doświadczającym stanów obniżonego nastroju wynikających z wejścia w nową rolę w życiu (np. bycia matką, żoną)

Kontakt:

telefon: 692 214 299

mail: pracownia.orle.skrzydla@gmail.com