Coach, mentor Artur Moskała

Zawodowo:
Prezes Zarządu Fundacji „Uczeń” w Krakowie, prowadzącej 3 Szkoły w Krakowie oraz Poradnię dla Rodzin „Droga”, Coach i Mentor, absolwent programu CoachWise Coaching Essentials ProgramTM. Doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale Marketingu i Reklamy w firmie Coca-Cola, OknoPlus oraz prowadząc własną działalność gospodarczą.

Prywatnie:
Szczęśliwy mąż i tata dwóch córek, właściciel 3 kotów i jednego psa, z zamiłowania kucharz. Organizator projektu „Męski Weekend” mającego na celu inspirowanie i wzmacnianie mężczyzn, współorganizator Warsztatów Gospel w Skawinie, grafik, projektant i wizjoner.

Co to jest Coaching?
To towarzyszenie danej osobie w procesie skłaniającym do myślenia i inspirującym do maksymalizacji zawodowego i osobistego potencjału. Jest to pewnego rodzaju interaktywny proces rozwoju, którego celem jest odkrywanie i kształtowanie talentów oraz umiejętności danej osoby lub grupy osób. Coach uważnie słucha i obserwuje klienta, dzieląc się
obserwacjami i zadając pytania. W ten sposób pomaga mu poszerzać świadomość oraz dostrzegać możliwości rozwoju. Coaching to sztuka zadawania pytań, dobrych, “trafionych”, konkretnych i prowadzących do celu.

O co chodzi w Coachingu?
W coachingu chodzi o wspomaganie ludzi w zdobyciu tego, czego pragną bez robienia tego za nich lub mówienia im, co mają zrobić.

Email: coachingwkrakowie@gmail.com
Tel: 601 22 94 54